Naše společnost aktivně přispívá k inovacím ve vzdělávání. Vytvořili jsme metodiku GS corel Global skills® a založili jsme CA_GSK placka Klub zlepšování®, jehož cílem je sdružovat profesionály napříč obory, dávat jim prostor sdílet zkušenosti a společně zlepšovat různé oblasti. CA_GSK placka čnb Klub zlepšování® získal ocenění v Grantovém programu Asociace malých a středních podniků ČR 2013, a to za svůj inovativní přístup ke vzdělávání

CA_GSK placka Klub zlepšování® vznikl s cílem sdružovat profesionály napříč obory, dávat jim prostor sdílet zkušenosti a umožnit jim společně zlepšovat oblasti, které je nejvíc pálí. Nejedná se o klasická školení, ale o výměnu zkušeností s manažery a profesionály, které mohou být pro Vaši každodenní práci skutečným přínosem. Zvyšte efektivitu své vlastní práce!

Mimo jiné také spolupracujeme s Českou manažerskou asociací, založili jsme ČMA Regionální klub Severovýchodní Čechy, který je určený manažerům významných českých i zahraničních podniků, bank, poradenských a konzultačních firem, pracovníky ministerstev, státních orgánů a institucí a mnoha jinými zajímavými lidmi z oblasti vědy, kultury, sportu, medicíny, médií, diplomacie či politiky.

AKCE KLUBU ARCHIV AKCÍ KLUBU ŘEKLI O CA_GSK placka čnb KLUBU ZLEPŠOVÁNÍ®

 


Kontaktujte nás a zapojte se do CA_GSK placka Klubu zlepšování®.