ČMA REGIONÁLNÍ KLUB SEVEROVÝCHODNÍ ČECHY

Vznik tohoto klubu České manažerské asociace navazuje na již tradiční „Setkání oceněných manažerů Královéhradeckého a Pardubického kraje”, která se konají již od roku 2007 pod oganizačním zajištěním Centra andragogiky a navazují tak na celorepublikovou soutěž Manažer roku. „Setkání manažerů” má za cíl zprostředkovávat kontakt mezi těmi, kteří byli oceněni nebo nominováni v této prestižní soutěži. Postupně se setkávání manažerů rozšířilo i na Liberecký kraj a vznikl „ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy“ (RKS).

ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy je určen především členům ČMA, ale i podnikatelům, majitelům firem, manažerům, nečlenům ČMA. Cílem klubu je podnikatelské propojení a setkávání aktivních a schopných osobností Královéhradeckého, Pardubického a Libereckého kraje.

Základním posláním klubu je podávat zajímavé aktuální a odborné informace, umožňovat výměnu názorů a navazování kontaktů manažerům z různých oborů činností a nabídnout jim prostor pro diskusi v neformální atmosféře s jejich kolegy – manažery významných českých i zahraničních podniků, bank, poradenských a konzultačních firem, pracovníky ministerstev, státních orgánů a institucí a mnoha jinými zajímavými lidmi z oblasti vědy, kultury, sportu, medicíny, médií, diplomacie či politiky.

Podívejte se na příklady dobré praxe, které jsme již zaznamenali. Více informací ZDE >>
ARCHIV AKCÍ KLUBU

 

Čestné členství RKS

čestné členství rks

Partneři

3_Kooperativa_RGB

Reference

HK referenceLB reference