V portfoliu služeb, které nabízíme, naleznete i různé druhy poradenství. Máme k dispozici početný tým profesionálních poradců a můžeme vám nabídnout služby v těchto oblastech:

 

Poradenství v oblasti lean managementu

Naši poradci vás zasvětí do nástrojů optimalizace procesů, pomůžou vám najít „slabá místa“ vaší firmy a navrhnou optimální řešení. Chcete vědět víc? Přečtěte si o lean managementu.

 

Personální poradenství

V rámci poradenství v oblasti lidských zdrojů vám nabízíme komplexní personální poradenství, personální audity, poradenství v oblasti diversity managementu, psychologickou diagnostiku osobnosti/výkonu, 360° zpětnou vazbu nebo mentoring.

 

Personální poradenství umíme vhodně doplnit o patřičné vzdělávací aktivity, např. seminář na téma motivace zaměstnanců, školení pro personalisty, kurz interní komunikace atd.

Více témat poradenství i vzdělávání z oblasti rozvoje lidských zdrojů naleznete v soft skills.

 

Global skills®

Jedná se o unikátní produkt Centra andragogiky, pomocí kterého můžete optimálně nastavit vzdělávací plán tak, aby byl ucelený a efektivní. Více se dozvíte v záložce GS Global skills®.

 

Poradenství v oblasti fondů EU

Čerpejte na vzdělávání finance z EU – naši specialisté vám pomohou najít vhodný dotační program i připravit žádost o podporu vašich aktivit – viz Poradenství v oblasti fondů EU.